ASUS Republic of Gamers ogłasza nawiązanie współpracy z Alanem Walkerem

Newsy
wtorek, 30 czerwca 2020 376 Wyświetleń 0 Komentarzy
ASUS Republic of Gamers ogłasza nawiązanie współpracy z Alanem Walkerem

Firma ASUS Republic of Gamers (ROG) ma przyjemność ogłosić nawiązanie nowej współpracy ze słynnym DJ’em i producentem muzycznym Alanem Walkerem, w ramach której tworzone będą wspólne treści pomagające ulepszyć wrażenia z rozgrywki i zainteresować gamingiem jeszcze szersze grono odbiorców.

Rozwijamy się dla nowego pokolenia graczy
Na przestrzeni lat publiczność gamingowa powiększała się i teraz należą do niej nie tylko zawodnicy esportowi i entuzjaści, ale również zróżnicowana grupa twórców. Firma ROG z poświęceniem dąży do utrzymania swojej pozycji lidera technologii gamingowych, tworząc nowatorskie produkty napędzające użytkowników w realizowaniu ich kreatywnych wizji. Zdając się tylko na siebie, Alan Walker osiągnął sukcesy jako przedsiębiorca, gracz i producent muzyczny. Jest on oryginalnym twórcą posiadającym ogromną wiedzę w zakresie oczekiwań nowej generacji odbiorców. Jego doświadczenie, umiejętności i zainteresowania gamingowe czynią z niego idealnego partnera dla firmy ROG.

Nie mogę się doczekać, aby rozpocząć wspólną podróż z Republic of Gamers. Od początku mojej kariery chciałem łączyć światy muzyki, technologii i gier we wszystkim, co robię. To świetna okazja, aby kontynuować tę misję. Ogromne podziękowania dla wszystkich w ROG za umożliwienie mi tego! – powiedział Alan Walker.

Od swoich pierwszych kroków jako twórca na platformie YouTube, aż po przełomowy sukces w branży muzycznej, Alan Walker zawsze utrzymywał silną więź ze społecznością graczy. Czy to jako producent wielkich hitów z takimi gwiazdami branży jak Hans Zimmer, A$AP Rocky i Sabrina Carpenter, czy też jako wydawca klipów cieszących YouTuberów, Walker z poświęceniem integruje graczy do grona swojej publiczności i tworzy nowe, niezwykle popularne dzieła.
Walker był producentem wielu utworów we współpracy ze studiami gamingowymi na całym świecie. PUBG Corporation skorzystała z talentów Walkera podczas tworzenia  „On My Way” i „Live Fast” we współpracy z A$AP Rocky – do swojej gry PUBG Mobile. Walker był również producentem singla „Ghost” we współpracy z Au/Ra, z albumu Death Stranding: Timefall do wydanej w 2019 r. gry Hideo Kojimy Death Stranding.
Dzisiaj jeszcze bardziej umacnia on swoją pozycję w społeczności gamingowej, nawiązując współpracę z firmą ROG.
ROG i Alan Walker wspólnie szukają innowacyjnych metod ulepszania wrażeń twórców i graczy na całym świecie, poczynając od samego Walkera. Na inaugurację współpracy firma ROG wyznaczyła sobie zadanie stworzenia laptopa dopasowanego do potrzeb Walkera jako gracza, twórcy i muzyka. W tym procesie jedno urządzenie wyraźnie wyróżniało się na tle innych: ROG Zephyrus G14.
Najwydajniejszy 14-calowy laptop gamingowy Zephyrus G14 jest wyposażony w najnowszej generacji procesor AMD® Ryzen™ 9 dysponujący 8 rdzeniami i 16 wątkami, a także niezawodną kartą NVIDIA® GeForce RTX™ 2060. Wszystko to zawarto w lekkiej i smukłej obudowie mierzącej poniżej 20 mm w profilu. Już sama wydajność czyni z tego laptopa idealne rozwiązanie dla Walkera, który gra, tworzy muzykę i często podróżuje. Jednakże tym, co naprawdę wyróżnia Zephyrusa G14 na tle innych, jest bogaty zestaw funkcji ulepszających całość wrażeń użytkownika.
Do pracy polegającej na tworzeniu treści na poziomie profesjonalnym laptop musi zapewniać najlepsze możliwe efekty wizualne i doskonałą jakość dźwięku. Korzystanie z zewnętrznego monitora lub noszenie słuchawek nie zawsze jest przecież możliwe, szczególnie podczas podróżowania. W laptopie Zephyrus G14 zintegrowano wszystko, co jest potrzebne do pracy i rozrywki. Został on wyposażony w ekran klasy IPS z walidacją Pantone®, a ponadto dysponuje technologią zmiennej częstotliwości odświeżania Adaptive Sync, która umożliwia płynną rozgrywkę.
Dźwięk jest czysty i bogatszy w detale dzięki zastosowaniu systemu nagłośnienia złożonego z dwóch głośników wysokotonowych, które emitują dźwięki do przodu, a także dwóch wooferów zapewniających głębokie basy dodatkowo wzmacniane przez konstrukcję ErgoLift. Wszystkie głośniki są napędzane technologią Dolby Atmos oferującą immersyjny wirtualny dźwięk wielokanałowy. Dodatkowo urządzenie posiada jedyny w swoim rodzaju wyświetlacz LED AniMe Matrix. Udostępnia on kreatywnym użytkownikom, takim jak Walker, nową platformę do prezentowania swoich animacji, efektów tekstowych i wizualizacji dźwiękowych, dzięki którym odtwarzanej muzyce towarzyszą wyjątkowe efekty wizualne.
Podczas projektowania ekskluzywnej wersji laptopa Zephyrus G14 dla Alana Walkera designerzy z firmy ROG czerpali inspirację z muzyki i charakterystycznego stylu tego twórcy. W ten sposób udało im się stworzyć nowe wykończenie zewnętrzne z elegancką, białą obudową, spersonalizowanymi elementami oraz dostosowaną klawiaturą. Laptop G14 Walkera dysponuje również spersonalizowanymi efektami świetlnymi dla wyświetlacza LED AniMe Matrix, w których połączono przewijany tekst z animowanymi elementami artystycznymi nawiązującymi do jego muzyki i estetyki. Ten wyjątkowy wyświetlacz będzie dostępny dla wszystkich laptopów Zephyrus G14 już niebawem.
Od sierpnia 2020 roku firma ROG i Alan Walker będą udostępniać klipy, które zapewnią publiczności wczesny dostęp do nowych utworów Walkera, przyszłe projekty z ROG, a także dodatkowe zakulisowe informacje dla wszystkich fanów tego twórcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *