Assetto Corsa – drifting, czyli jak nie pocałować ściany?

Gry
czwartek, 01 września 2016 548 Wyświetleń 0 Komentarzy
Assetto Corsa – drifting, czyli jak nie pocałować ściany?

Niespełna tydzień temu zadebiutowała wyczekiwana, konsolowa wersja Assetto Corsa. Techland, będący polskim wydawcą i oficjalnym partnerem 505 Games, zaprasza fanów motosportu i gier wyścigowych na wyjątkowy materiał filmowy.

Assetto Corsa zasłynęła z najbardziej zaawansowanego modelu jazdy, samochodów autoryzowanych przez producentów aut oraz torów precyzyjnie odzwierciedlonych dzięki skanowaniu laserowemu. Gra wprowadza także po raz pierwszy realistyczny tryb driftu. Drifting to obecnie jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się sportów motorowych. Polega na celowym zerwaniu przyczepności kół samochodu przy dużej prędkości i kontrolowaniu poślizgu na jak najdłuższym odcinku. Najważniejsze w tej dyscyplinie jest posiadanie samochodu tylnonapędowego i dużych umiejętności za kierownicą.

Wydawnictwo Techland chcąc przybliżyć fanom gier i motosportu temat driftingu zaprosiło do współpracy Karolinę Pilarczyk, znaną szerszej publiczności jako Polish Drift Girl. Karolina jako pierwsza kobieta zdobyła licencję Polskiej Federacji Driftu. Startuje w driftingowych zawodach na całym świecie. Więcej szczegółów o tej wywodzącej się z Japonii dziedzinie sportu opowiada Karolina Pilarczyk w materiale filmowym:

Assetto Corsa stworzona przez studio Kunos Simulazioni będzie też rozwijana po premierze. Niebawem ukaże się DLC z ikonicznym samochodami włoskich marek takich jak Ferrari i Maserati oraz pakiet aut legendarnej niemieckiej marki Porsche, która wraca do świata gier wyścigowych po 12 latach.

Assetto Corsa na polskim rynku jest też dostępna w limitowanej edycji premierowej – Prestige Edition. Premierowy nakład będzie wzbogacony o darmowy bonus – Prestige Pack zawierający 9 niesamowitych samochodów. Prestige Edition będzie dostępna dokładnie w tej samej cenie, co wydanie standardowe (219,90 zł). Ilość gier jest ograniczona do wyczerpania zapasów.

Więcej informacji: http://www.console.assettocorsa.net/pl

Assetto Corsa – jest dostępna na rynku w polskiej wersji kinowej, na platformie Play Station 4 oraz Xbox One w cenie 219,90 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.