Arkane Studios świętuje 20. rocznicę

Newsy
sobota, 30 maja 2020 489 Wyświetleń 0 Komentarzy
Arkane Studios świętuje 20. rocznicę

Od czasu otwarcia pierwszego biura w Lyonie, we Francji, 20 lat temu, a następnie po uruchomieniu kolejnego w Austin, w Teksasie, Arkane Studios były odpowiedzialne za jedne z najbardziej innowacyjnych i docenianych produkcji w całej branży. W tym czasie, gracze ruszyli do mrocznych i zdradliwych lochów Arx Fatalis, chłodnych, mglistych uliczek Dunwall w Dishonored, odwiedzili skąpane w słońcu krajobrazy Karnaki w Dishonored 2 oraz poruszali się po niepokojących korytarzach stacji kosmicznej Talos I w Prey.

Gry Arkane były jednymi z najlepiej ocenianych produkcji ostatniej dekady. Dishonored zdobyło tytuł Gry Roku The Game Awards w roku 2012, a Dishonored 2 ma na koncie ponad 100 nagród i nominacji do tytułu
„Najlepszej gry roku 2016”. Tymczasem Prey zebrało ponad 100 nagród i nominacji.

W ciągu kolejnych trzech tygodni Bethesda będzie świętować 20. rocznicę Arkane poprzez konkursy, wideo, AMA, materiały zza kulis i nie tylko. Zapraszamy pod adres Twitch.tv/Bethesda, aby dołączyć do streamów z udziałem producentów z Arkane i gości specjalnych (Beth.net article link).

Gracze mogą też świętować z innymi fanami, włączając się do nowej społeczności fanowskiej Arkane Outsiders. Dołączając do Outsiders i zgadzając się na otrzymywanie informacji e-mail przed 31 maja, godz. 16:00 CEST, gracze otrzymają bezpłatną cyfrową kopię pierwszej gry Arkane Studios – Arx Fatalis – poprzez launcher Bethesda.net. Gracze otrzymają też po dołączeniu kopię unikatowego cyfrowego albumu z grafikami „ The Art of Arkane”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *