Apex Legends Preseason Invitational w dniach 13-15 września w Polsce

Newsy
wtorek, 30 lipca 2019 676 Wyświetleń 0 Komentarzy
Apex Legends Preseason Invitational w dniach 13-15 września w Polsce

Komunikat Electronic Arts i Respawn Entertainment
Apex Legends Preseason Invitational w dniach 13-15 września
Pierwszy oficjalny turniej zorganizowany przez EA oraz Respawn, w którym weźmie udział 80 drużyn

 

Apex Legends Preseason Invitational to zakrojony na szeroką skalę turniej e-sportowy, w którym udział weźmie wielu utalentowanych graczy, nawet jak na wydarzenie związane z grą Apex Legends. W dniach 13-15 września w Krakowie (Polska) 80 drużyn (po 3 graczy każda) z całego świata weźmie udział w turnieju pucharowym, walcząc o nagrody z puli 500 000 dolarów.

„Kiedy utworzyliśmy dział rywalizacji e-sportowej w grach EA, pragnęliśmy z każdego gracza uczynić gwiazdę, budując rozrywkę przyciągającą miliony graczy i widzów” – podkreślił Todd Sitrin, pełniący we wspomnianym dziale funkcję starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego. „Dziś oficjalnie poszerzyliśmy rywalizację e-sportową EA o Apex Legends, grę, która miała jedną z największych premier w historii, a którą do dziś napędza pełna pasji globalna społeczność. Apex Legends Preseason Invitational stanowi kolejny kluczowy krok w naszej e-sportowej przygodzie”.

„Współzawodnictwo to istota Apex Legends, a niniejsze wydarzenie pozwoli zaprezentować grę w pełnej krasie” – powiedział Chad Grenier, kierownik projektu. „Apex Legends Preseason Invitational przybliża naszą wizję w stronę konkretnej rywalizacji, gdzie pierwsze skrzypce gra cała społeczność. Wciąż sprawdzamy nowe możliwości, dzięki którym gracze oraz widzowie mogą doświadczyć Apex Legends, i nie możemy się już doczekać tego wydarzenia”.

Wszystkie drużyny rozpoczną rywalizację w systemie podwójnej eliminacji w drabince wygranych. W każdej rundzie wynik drużyny ze wszystkich starć zadecyduje, czy będzie ona kontynuować grę w drabince wygranych, spadnie do drabinki przegranych, czy też zostanie całkowicie wyeliminowana z turnieju, aż w walce o tytuł pozostanie 20 najlepszych zespołów.

Drużyny mogą aplikować o zaproszenie do Apex Legends Preseason Invitational, wysyłając wiadomość na adres ApexLegendsPreseason@ea.com, podając w treści swoje Origin ID wraz z powiązanymi adresami mailowymi.

Co do możliwości ubiegania się o udział w Apex Legends Preseason Invitational – oficjalne zasady można znaleźć tutaj: www.ea.com/games/apex-legends/compete/overview#rules

Jeśli chcecie zobaczyć wydarzenie na żywo w samym Krakowie albo wolicie w inny sposób obejrzeć zmagania, EA i Respawn przekażą szczegółowe informacje w kolejnym ogłoszeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *