ANNA DERESZOWSKA BOHATERKĄ SYBERII 3

Gry
czwartek, 09 marca 2017 572 Wyświetleń 0 Komentarzy
ANNA DERESZOWSKA BOHATERKĄ SYBERII 3

Polskim głosem Kate Walker – bohaterki gry Syberia 3, nowej odsłony słynnej serii gier przygodowych – będzie znana aktorka filmowa i teatralna, Anna Dereszowska.

Syberia 3 od studia Microids pojawi się w sklepach 20 kwietnia na PC oraz konsole PS4 i Xbox One (później również na Nintendo Switch). Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej, a „głosem” Kate Walker została Anna Dereszowska.

– Moja postać, Kate Walker, jest kobietą stanowczą i zdecydowaną, ale jednocześnie bardzo empatyczną – mówi Anna Dereszowska. – Zostawia swoje życie, by komuś pomóc. Po nagraniu trudno wyrwać się z tej gry – z mrocznego, porywającego klimatu. Cieszę się, że mogłam wziąć w niej udział.

– Anna Dereszowska jest znana z ról mocnych i niezależnych kobiet. Jej wybór do roli Kate Walker wydawał nam się oczywisty – mówi Michał Gembicki, szef cdp.pl. – Mamy nadzieję, że spodoba się wszystkim graczom w Polsce.

Zobacz polski zwiastun Syberii 3

Anna Dereszowska jest znana między innymi z takich filmów, jak „Lejdis” czy „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Od kilkunastu lat pracuje też jako aktorka dubbingowa – ostatnio choćby w polskiej wersji filmu „Avengers: Czas Ultrona”. Na koncie ma również doświadczenie muzyczne, nagrała dwie płyty.

W Syberii 3 gracz wciela się w rolę Kate Walker, odwiedzając niezwykłe miejsca, odkrywając tajemnice i rozwiązując łamigłówki w kompletnie nowy sposób. Najnowsza odsłona Syberii po raz pierwszy zostanie pokazana w pełnym 3D.

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Youkoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania…

Syberia to marka gier stworzona przez mistrza gatunku, rysownika Benoit Sokala. Pozycje z tej serii sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Doskonała, tajemnicza fabuła, klimatyczne ilustracje oraz przepiękna muzyka skomponowana ponownie przez Inona Zura (Fallout 3 i 4, Dragon Age, Prince of Persia) to tylko kilka spośród wielu wyróżników tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Gra ukaże się w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Edycje kolekcjonerskie oraz standardowe Syberii 3 na PC, PS4 i Xbox One  można zamawiać na cdp.plZapraszamy również na  fanpage poświęcony nowościom wydawniczym cdp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *