AnimeCon Halloween na Targach Poznańskich

Newsy
środa, 18 października 2017 662 Wyświetleń 0 Komentarzy
AnimeCon Halloween na Targach Poznańskich

AnimeCon Halloween to niezwykły konwent japońskiej kultury popularnej. To wydarzenie, na które zapraszamy wszystkich fanów mangi i anime, którzy chcą się świetnie bawić, spotkać ze znajomymi, bądź poznać nowych ludzi. A wszystko w klimatach Halloween.

Konwent odbędzie się w dniach 27-29 października w Targach Poznańskich rzecz jasna w Poznaniu.

Organizacja gwarantuje darmowy nocleg na terenie wydarzenia, dla osób, które kupią wejściówkę na cały konwent.

AnimeCon Halloween będzie organizowany przez portal anime24.pl, największy w Polsce legalny serwis dla fanów mangi i anime, który już od 10 lat jest liderem w informowaniu o nowinkach japońskiej popkultury.

Dlaczego warto odwiedzić AnimeCon Halloween?

1. Na konwencie spotkacie masę wspaniałych cosplayerów, nie tylko jako naszych gości specjalnych, ale również zwykłych uczestników, którzy będą mieli okazję zaprezentować swoje stroje.

2. Na konwencie nie zabraknie magicznego klimatu Halloween.

3. Będziecie mogli nie tylko spotkać starych znajomych, ale i poznać zupełnie nowych wspaniałych ludzi. Na wydarzeniu zainteresowanie konwentem wyraziło już prawie 6000 osób, niestety przewidywany jest limit i nie wszyscy zainteresowani będą mieli okazję kupić bilet!

4. Spodziewajcie się masy porywających i interesujących paneli tematycznych, konkursów, warsztatów,pokazów, przygotowanych przez prawdziwych fanów ze sporym doświadczeniem w tworzeniu programu konwentowego. Za atrakcje odpowiada Paweł “Duo” Więzowski, fan m&a z 17 letnim stażem, człowiek który już od 12 lat pomaga w organizowaniu konwentów i przy okazji jeden z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych polskich twórców atrakcji na konwentach manga&anime. Przy okazji, Duo to świetny gawędziarz i niesamowity fan One Piece, jeśli będziecie mieli moment na konwencie, nie zapomnijcie zagadać z nim o najnowszym chapterze mangi!

5. Każdy uczestnik konwentu dostanie cukierki ♥

6. Czeka na was niesamowity konkurs z tajemniczą super nagrodą!

 

Link do zakupu biletu: https://ticketos.pl/event/181/AnimeCon-Hallowen.html
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/291218764614702/

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.