Ancestors Legacy – Dziś premiera darmowego dodatku o Bolesławie Chrobrym

Newsy
środa, 19 września 2018 466 Wyświetleń 0 Komentarzy
Ancestors Legacy – Dziś premiera darmowego dodatku o Bolesławie Chrobrym

Nowa kampania Słowian dostępna za darmo dla wszystkich graczy posiadających grę Ancestors Legacy

Obejrzyj nowy zwiastun prezentujący kampanię!

 

cid:image001.jpg@01D40A42.DD403940

Twórcy gry nagradzają wspaniałą społeczność graczy poprzez dodanie do gry darmowej kampanii dla pojedynczego gracza! Nowa kampania skupiająca się na Bolesławie Chrobrym, pierwszym królu Polski, jest już dostępna do pobrania za darmo dla posiadaczy pełnej wersji Ancestors Legacy. Ci, którzy zwlekali z jej kupnem, będą ją mogli wkrótce kupić w nowej, niższej cenie.

Nowy dodatek dostępny całkowicie za darmo dla wszystkich posiadaczy Ancestors Legacy jest wyrazem wdzięczności dla wszystkich fanów, którzy wspierali i nadal wspierają twórców gry, biorąc udział w testach beta, dzieląc się opiniami, rozpowszechniając informacje o grze i po prostu będąc częścią społeczności.

W najnowszym rozszerzeniu gracze poznają historię Bolesława Chrobrego, pierwszego króla Polski, oraz jego syna Mieszka II. Nauczą się, jak dzięki dyplomatycznym i strategicznym umiejętnościom, a także silnemu charakterowi, Bolesław Chrobry wygrywał wojny, pokonując armię Świętego Cesarstwa Rzymskiego i jak zrzucił Jarosława Mądrego z tronu, okupując Kijów i jego wszystkie bogactwa. 5 misji dostępnych w dodatku obejmie historyczny okres pięciu lat między 1013 a 1018 rokiem n.e.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.