ALICE VR: PREMIERA BOGATEGO WYDANIA JUŻ 27 PAŹDZIERNIKA.

Gry
wtorek, 04 października 2016 809 Wyświetleń 0 Komentarzy
ALICE VR: PREMIERA BOGATEGO WYDANIA JUŻ 27 PAŹDZIERNIKA.

4 października 2016 r. – Alice VR, stworzona w Polsce eksploracyjna gra sci-fi inspirowana przygodami Alicji w Krainie Czarów, ukaże się już 27 października. Pierwszy tytuł wydany przez Klabatera będzie dostępny na PC, Oculus Rift, HTC Vive i OSVR.

Polskich graczy z pewnością ucieszy pełna polska wersja językowa. Oprócz tego w grze znajdzie się pełna angielska wersja językowa oraz niemieckie, francuskie, hiszpańskie i rosyjskie napisy.

Gra trafi na półki cyfrowych sklepów w bogatym wydaniu pełnym ekskluzywnych dodatków. Każdy gracz otrzyma nastrojową ścieżkę dźwiękową skomponowaną przez Francois Jolina z EON Sounds, 40-stronicowy artbook z komentarzami twórców, niedostępne nigdzie indziej materiały wideo o powstawaniu gry oraz zestaw unikalnych tapet.

Co więcej, wszyscy, którzy będą chcieli przetestować grę przed premierą będą mieli taką okazję na targach WGW (Warszawa, 13-16 października) oraz PGA (Poznań, 21-23 października). Alice VR będzie tam prezentowana na urządzeniach HTC Vive.

Awaria na pokładzie statku gwiezdnego zmusza zarządzającą nim sztuczną inteligencję do wybudzenia cię z hibernacji. Okazuje się, iż aby kontynuować swoją misję musisz zdobyć więcej paliwa. W tym celu lądujesz na pobliskiej, zamieszkałej planecie, gdzie twoje proste zadanie szybko się komplikuje. Wszyscy jej mieszkańcy zniknęli bowiem w niewyjaśnionych okolicznościach…

Czy odkryjesz tajemnicę planety Speculo? Czy sprostasz stawianym na twojej drodze wyzwaniom? Wyrusz na wyprawę w nieznane tropem białego królika – przyszłość jest w twoich rękach.

Alice VR to pierwsza premiera Klabatera, globalnego wydawcy gier niezależnych stworzonego przez CDP.pl. Do króliczej nory wskoczyć będzie można już 27 października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *