Actina partnerem technologicznym PGA

Newsy
środa, 25 września 2019 466 Wyświetleń 0 Komentarzy
Actina partnerem technologicznym PGA

Polski producent sprzętu komputerowego został jednym z dwóch partnerów technologicznych tegorocznej edycji targów Poznań Game Arena. Sprzęty sygnowane marką Actina pojawią się na licznych stoiskach wystawców, którzy zaprezentują się podczas październikowego wydarzenia.

 

Marka Actina od 18 lat dostarcza najwyższej jakości sprzęt komputerowy dla klientów biznesowych oraz użytkowników domowych, w tym PC dla graczy (Actina gaming), stacje robocze dla grafików oraz streamerów. Od 2006 roku portfolio firmy uzupełniają serwery Actina Solar, wykorzystywane w rozwiązaniach SMB, jak i instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych (CERN).

Actina już od dłuższego czasu coraz śmielej angażuje się w projekty adresowane dla graczy. Owocem tych działań jest chociażby współpraca z organizacją esportową PACT, która od stycznia tego roku występuje pod nazwą Actina PACT. Rosnące zaangażowanie w świecie gamingu zaprowadziło markę do ubiegłorocznego debiutu podczas poznańskich targów gier komputerowych. W tegorocznej edycji PGA udział Actiny będzie nieporównywalnie większy.

Actina jako jeden z dwóch partnerów technologicznych wydarzenia dostarczy sprzęt komputerowy do licznych stoisk wystawców, którzy zaprezentują się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Wśród marek, które skorzystają z produktów Actiny są m. in. radio Eska, LG, Twitch, IT Hardware, czy Polski Game Dev.

– Jest nam niezmiernie miło, że marka Actina zdecydowała się jeszcze mocniej zaangażować w organizowane przez nas wydarzenie. Oferowany przez Actinę sprzęt z pewnością dostarczy wiele frajdy uczestnikom PGA, którzy mogą liczyć na najlepsze gamingowe doznania – mówi Łukasz Wołonkiewicz, dyrektor Poznań Game Arena.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *