6 miesięcy Netflixa za darmo od Play!

Newsy
czwartek, 29 listopada 2018 846 Wyświetleń 0 Komentarzy
6 miesięcy Netflixa za darmo od Play!

W tym roku Święta startują w listopadzie i trwać będą aż przez pół roku! Play wprowadza  do swojej oferty świąteczną super promocję specjalnie dla fanów rozrywki. Przy zakupie Internetu w Play klienci otrzymują Netflix na 6 miesięcy w prezencie oraz dostęp do najlepszych seriali i filmów!

Wraz ze zbliżającymi się Świętami, Play wprowadza nową promocję – wybierając Play Internet otrzymasz dostęp do Netflix na 6 miesięcy w prezencie! Teraz możesz cieszyć się pakietem danych nawet do 300 GB miesięcznie bez żadnych ograniczeń w pobieraniu i wysyłaniu oraz oglądać  najlepsze filmy i seriale na Netflix! Możesz także korzystać ze wszystkich funkcjonalności, które serwis oferuje dla swoich subskrybentów:

 • oglądaj, gdzie chcesz i tak, jak lubisz,
 • anuluj usługę w każdej chwili.

Promocja Netflix w PLAY będzie dostępna zarówno dla nowych abonentów, którzy chcą przejść do sieci PLAY, ale także osób, które zdecydują się na przedłużenie swojej umowy.

Klienci, którzy wybiorą ofertę głosową mogą dodatkowo skorzystać z nowej, specjalnej opcji: 20 zł za 20 GB transferu danych. W ramach tej oferty otrzymujemy:

 • 6 miesięcy Netflix w prezencie,
 • Wideo Non Stop przez cały okres umowy; jest to nowa usługa od Play, dzięki której użytkownicy mogą oglądać popularne serwisy wideo bez pobierania danych ze swojego pakietu internetu. Na start usługą objęte zostały cztery serwisy: Netflix, HBO GO, Showmax i Redbull TV. Lista serwisów z czasem może się powiększać – usługa ma otwarty charakter i każdy legalny serwis wideo, który spełni wymagania techniczne usługi, może do niej dołączyć. W tym celu wystarczy skontaktować się z zespołem Telewizji i Wideo w Play, wysyłając wiadomość na adres e-mail: wideononstop@play.pl.

Promocja Netflix w Play będzie dostępna w 4 różnych pakietach z urządzeniami, a ich ceny będą kształtowały się od 45 zł do 80 zł w najwyższej wersji z modemem zewnętrznym zwiększającym zasięg NET BOX. Będą mogli z niej skorzystać także Klienci, którzy wybiorą ofertę Internet Pro z laptopami i tabletami oraz specjalną ofertą dla graczy. Decydując się na Internet bez urządzenia, do wyboru mamy 1 z 3 pakietów od 40 zł do 60 zł.

Do wszystkich ofert każdy Klient otrzyma:

 • Ulubione produkcje dostępne w serwisie Netflix na 6 miesięcy w prezencie,
 • Możliwość oglądania seriali i filmów w każdym miejscu i o każdej porze, dzięki dostępowi do silnej
  i dobrej sieci.

Jak skorzystać z promocji Netflix w Play?

Możesz ją włączyć w aplikacji Play24:

 1. Otwórz aplikację Play24 i przejdź do sekcji Telewizja i Wideo
 2. Włącz usługę Netflix – płacę z Play
 3. Przejdź na stronę com i załóż nowe konto. Teraz możesz bez ograniczeń oglądać najlepsze filmy.

Ulubione seriale zawsze z Tobą!

Oglądaj, w dowolnym miejscu i o każdej porze, seriale i filmy dobrane specjalnie dla Ciebie.

 • Oglądaj na telewizorze – korzystaj z aplikacji Netflix na Smart TV, konsole PlayStation lub Xbox, Google Chromecast, Apple TV i inne.
 • Korzystaj z dowolnego komputera – wejdź na Netflix.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.