1C ENTERTAINMENT I TEAM FUSION SIMULATIONS PRZEDSTAWIAJĄ IL-2 STURMOVIK: DESERT WINGS – TOBRUK

Newsy
środa, 01 lipca 2020 415 Wyświetleń 0 Komentarzy
1C ENTERTAINMENT I TEAM FUSION SIMULATIONS PRZEDSTAWIAJĄ IL-2 STURMOVIK: DESERT WINGS – TOBRUK

IL-2 Sturmovik: Desert Wings – TOBRUK, najnowsze rozszerzenie do realistycznego symulatora walk powietrznych, IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover. Gra będzie dostępna tego lata na Steam, na stronie il2sturmovik.com i w innych sklepach cyfrowych.

W tym niesamowitym, nowym dodatku IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover – Blitz Desert War możesz zostać pilotem Regia Aeronautica, Luftwaffe albo Royal Air Force i wsiąść za stery ponad 40 samolotów. Zobacz walkę legendarnych Spitfire’ów, beczułkowatych Martletów i wytrzymałych Kittyhawków lub wzbij się w przestworza, siedząc za sterami zabójczych Messerschmittów i Macchi. Gra wprowadza też bombowiec Wellington oraz usprawnione wersje Ju-88 i Heinkela 111H. Desert Wings daje wszystkim miłośnikom bombowców i myśliwców okazję sprawdzenia się w kampanii opartej na wydarzeniach historycznych.

Poza długą listą samolotów, w grze znajdzie się też ponad 25 nowych czołgów, artylerii i innych pojazdów oraz 17 nowych statków, w tym masywne pancerniki, krążowniki, niszczyciele, łodzie patrolowe, łodzie podwodne, torpedowce i statki handlowe. Wszystkie te dodatki pozwalają rozegrać ogromne bitwy lądowe i morskie z niesamowitymi detalami.

IL-2 Sturmovik: Desert Wings będzie zawierać mapę Afryki Północnej o wymiarach 385 x 385 km, precyzyjnie przedstawiającą szczegóły strategicznej twierdzy Tobruk i poszarpane kontury wybrzeża, pustynię i okalające ją morze. Znajduje się na niej ponad 75 lotnisk, wiele charakterystycznych miejsc oraz miast, rozbudowany system dróg, a także historyczne umocnienia, pola minowe i stanowiska obronne, wszystko to oparte na mapach z czasów wojny. W połączeniu ze świetnym środowiskiem wieloosobowym, pozwalającym na grę jednocześnie ponad 100 graczom i samolotom sterowanym przez SI, IL-2 Sturmovik: Desert Wings gwarantuje intensywne i wymagające bitwy powietrzne między graczami.

Ten dodatek to obowiązkowa pozycja zarówno dla doświadczonego fana symulatorów lotu, jak i nowicjuszy tego gatunku. Zapewni nieskończone godziny rozrywki w towarzystwie członków rozbudowanej, licznej i oddanej społeczności sieciowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *