PRZEDSTAWIAMY PIĄTY DODATEK DO GWINTA, PAN LUSTERKO!

Newsy
środa, 03 czerwca 2020 376 Wyświetleń 0 Komentarzy
PRZEDSTAWIAMY PIĄTY DODATEK DO GWINTA, PAN LUSTERKO!

Od zawsze z ukrycia pociągał za nici losu, na swój pokręcony sposób sterując historią Kontynentu. Może ci się wydawać, że oprzesz się jego diabolicznym gierkom, ale w końcu każdy musi zacząć grać według jego reguł i podporządkować się jego woli. Jest Panem Lusterko i to on decyduje, jak potoczy się ta historia.

To już oficjalne! Najnowszy darmowy dodatek do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej zadebiutuje na PC, iOS i Androidzie 30 czerwca 2020. Ale nie musicie czekać prawie miesiąca — zajrzyjcie do świata Pana Lusterko już dziś w zwiastunie dodatku:

Dodatek Pan Lusterko to ponad 70 nowych kart, które przedstawiają wpływ Gauntera o’Dima — czyli samego Pana Lusterko — na świat Wiedźmina oraz jego rolę w kluczowych wydarzeniach w historii Kontynentu. Wśród nowych kart znajdziecie nowy typ legendarnych kart frakcyjnych, które zmieniają swój wygląd oraz umiejętności w toku rozgrywki. Dodatek zawiera także 11 kart neutralnych, do wykorzystania przez wszystkie frakcje, oraz nowe statusy i umiejętności do wzmocnienia Waszych talii.

Oczekując na premierę dodatku sprawdźcie nasze oferty przedpremierowe dostępne w sklepie w grze. Paki zawierają beczki Pana Lusterko oraz wyjątkowe ozdoby — skórkę dowódcy Gauntera o’Dima, rewers inspirowany Panem Lusterko i tytuł — które będziecie mogli wyposażyć natychmiast po zakupie!

NOWY DODATEK DOSTĘPNY OD 30 CZERWCA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *