Czerwcowe nowości w Fabryce Słów

Newsy
wtorek, 02 czerwca 2020 429 Wyświetleń 0 Komentarzy
Czerwcowe nowości w Fabryce Słów
Pobierz obrazki
TRAKTAT O HIGIENIE.
Z DZIEJÓW DRA SKÓRZEWSKIEGO
(E-BOOK)

W książce znajdziecie wszystkie dotychczas wydane opowiadania o Doktorze Skórzewskim.

Blisko 900 stron opowieści o najwaleczniejszym medyku wszechczasów!

Dowiedz się skąd Skórzewski pochodzi i co go pchnęło na trudną drogę medycyny. Jak narodziło się jego obesysjne zainteresowanie epidemiologią. Dlaczego do końca życia pozostał samotnikiem
i dlaczego bez lęku spogląda w twarz Zarazie
rzucając jej wyzwanie.

Cała znana do tej pory historia tej wyjątkowej postaci zebrana i ułożona chronologicznie przez samego autora!

W KSIĘGARNIACH INTERNETOWYCH OD 1 CZERWCA!

Pobierz obrazki
UPIÓR W RUDERZE
Jak może się skończyć przygoda, w której biorą udział trzy niezbyt rozgarnięte dziewoje i zdobyczna armata Pradziadunia? Wiadomo – wystrzałowo!
Ale to dopiero początek ambarasu!Bo przejście ze stanu ciała do stanu czystego ducha jest relatywnie proste. Gorzej, że gdy ciało grzeszne za życia pozostawia na czystym duchu pewne…przybrudzenia. Kawalifikuje się wtedy dusza do pokutowania, a pokutowanie jest męczące. Ale to nie znaczy, że nie może być zabawne.

Pałac w Liszkowie, przerobiony na potrzeby rzeczonej pokuty, na najprawdziwszy Straszny Dwór, stanie się zatem areną zdarzeń nieprawdopodobnych. I przerażajacych. I wielce zabawnych. Oczywiście, w zależności od tego, którego uczestnika owych wydarzeń o zdanie zapytacie.

W KSIĘGARNIACH OD 19 CZERWCA!

Pobierz obrazki
SYBIRPUNK VOL. 2

Wszystko dobre, co się dobrze kończy. Tylko czy aby na pewno się skończyło?

Saszka zwany Chudym jest teraz Poważnym Panem Przedsiębiorcą, ma własny zakład, odbiorców, obraca grubą kasą… Człowiek może nawet z dzielnicy się wyprowadzić, ale dzielnica z człowieka nie wyjdzie nigdy.

Rozbabrana latem sprawa wraca ze zdwojoną mocą, gdy kolejne wątki zaczynają splatać się w piękny, równiutko ułożony węzeł zaciskowy pętli. Nad czyją głową? Cóż, to się dopiero okaże, ale Chudy zrobi wszystko, aby na szafot wszedł ktoś zupełnie inny.

W KSIĘGARNIACH OD 26 CZERWCA!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *