Newsy
wtorek, 10 marca 2020 432 Wyświetleń 0 Komentarzy

Publikujemy pełną treść ogłoszenia, w sprawie Koronawirusa, które zostało nam nadesłane od organizatorów wydarzenia Games Clash Arena w Gliwicach oraz Games Clash Masters w Gdyni:

 

OŚWIADCZENIE

Games Clash, a COVID-19

 

Koronawirus (COVID-19) to realne i globalne zagrożenie, a sytuacja w wielu krajach pokazuje jak dynamicznie i nieprzewidywalnie wzrasta liczba zachorowań. Zdrowie oraz bezpieczeństwo naszych gości, pracowników oraz partnerów jest dla nas najważniejsze. Stale obserwujemy sytuację oraz jesteśmy w kontakcie z odpowiednimi służbami i instytucjami, konsultując z nimi proces postępowania. Dzisiejszą decyzją rządowego zespołu zarządzania kryzysowego, z premierem Mateuszem Morawieckim na czele, zdecydowano się wstrzymać wszystkie imprezy masowe w Polsce. 

 

Decyzja ta zapewne zostanie podtrzymana, dopóki krajowa i globalna sytuacja nie zostanie opanowana. Mamy nadzieję, że intensywna praca służb i instytucji z całego świata pozwoli zażegnać zagrożenie, a sytuacja jak najszybciej się ustabilizuje. Na ten moment stale pracujemy nad organizacją wydarzeń Games Clash Arena w Gliwicach oraz Games Clash Masters w Gdyni. Nigdy jednak nie narazimy naszych uczestników oraz partnerów na zagrożenie. Przygotowaliśmy procedury postępowania, które wdrożymy w zależności od rozwoju sytuacji. Wśród nich znajduje się zmiana terminu wydarzenia, organizacja wydarzenia bez udziału publiczności, przeniesienie wydarzenia do studia telewizyjnego oraz odwołanie wydarzenia. O wszystkich decyzjach będziemy informować na bieżąco. 

W przypadku zmiany formuły wydarzenia, osoby, które zakupiły lub zakupią bilety, otrzymają możliwość jego zwrotu lub przeniesienia na kolejne wydarzenie. Wykorzystując to oświadczenie chcemy szczególnie poprosić o ostrożność i spokój w nadchodzących dniach. Teraz najważniejsze jest postępowanie w sposób opanowany, wzajemne wsparcie oraz stosowanie się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

https://gis.gov.pl/aktualnosci/apel-glownego-inspektora-sanitarnego-w-zwiazku-z-wystepowaniem-koronawirusa-w-polsce/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *