Newsy
wtorek, 01 maja 2018 857 Wyświetleń 0 Komentarzy

Od dziś można nabyć konsolę PS4 w wersji z dyskiem twardym o pojemności 500GB już od 999 zł, a cena konsoli PlayStation 4 Pro zaczynać się będzie od 1499 zł. Promocja jest ograniczona czasowo, a okres obowiązywania uzależniony od ofert poszczególnych dystrybutorów.

Przykładowe oferty:

PlayStation 4 z dyskiem o pojemności 500GB

 

 

 

PlayStation 4 Pro

 

 

Zestaw PlayStation 4 Slim z dyskiem o pojemności 1TB z wybraną grą

 

 

Zaprojektowane na nowo, bardziej smukłe, mniejsze i lżejsze PS4 oferuje graczom ogromną bibliotekę tytułów, w tym wiele hitów na wyłączność dla tej platformy, oraz rozrywkę na najwyższym poziomie. Dla graczy, którym zależy na uzyskaniu jak najwyższej jakości grafiki oraz płynności w działaniu gier najlepszym rozwiązaniem będzie konsola PlayStation 4 Pro. To zaawansowane urządzenie obsługuje najnowocześniejszą technologię obrazowania, która sprawia, że grafika zyskuje na atrakcyjności i jest bardziej szczegółowa niż kiedykolwiek. Dzięki konsoli PS4 Pro można doświadczyć wyjątkowej rozgrywki w 4K*. Procesor i karta graficzna PS4 Pro umożliwiają deweloperom tworzenie jeszcze lepszych gier z grafiką w dynamicznej rozdzielczości, którą charakteryzuje niespotykana wcześniej precyzja oddawania treści wizualnych, a także płynniejszy obraz i mniej zmienna częstotliwość jego odświeżania.

Wszystkie systemy PS4 wspierają technologię wyświetlania obrazu HDR, dzięki czemu kolory są bardziej żywe i wyraziste. Właściciele telewizorów wyposażonych w tę technologię mogą cieszyć się bardziej realistycznym i dostosowanym do ludzkiego oka obrazem.

PlayStation 4 posiada ogromną bibliotekę gier, w tym również tytuły dostosowane do potrzeb i wrażliwości najmłodszych graczy. To szczególnie ważne, w okresie komunijnym, gdyż konsola to jeden z popularnych prezentów. Gry na PS4 posiadają oznaczenia systemu PEGI, dzięki którym rodzice wybierający gry, mają pewność, że dany tytuł dostosowany jest do wieku ich dziecka. Jedną z takich gier jest np. LEGO Worlds – tytuł przeznaczony dla dzieci od 7 roku życia. Stworzony w nim świat zbudowany jest z klocków, z których gracze mogą budować własne konstrukcje i pojazdy, co sprzyja kreatywności. Innym przykładem tytułu dostosowanego do wieku najmłodszych graczy jest bajecznie kolorowa gra platformowo-przygodowa Ratchet & Clank, w której kieruje się poczynaniami futrzastego mechanika Ratcheta z rasy Lombaksów zaprzyjaźnionego z buntowniczym robotem-strażnikiem, Clankiem.

Konsole PS4 i PS4 Pro zapewniają również rozrywkę wszystkim domownikom. Dzięki goglom PlayStation VR** możliwe jest granie w gry wirtualnej rzeczywistości (gracz zostaje otoczony przez wirtualny świat), oglądanie filmów 360 i 3D oraz symulowanie ogromnego ekranu kinowego w zwykłych grach i treściach wideo. Dzięki technologii PlayLink dla PlayStation 4 możliwe jest wykorzystanie smartfonów jako kontrolerów w wybranych grach i wspólna zabawa w dużym gronie (do 8 graczy) rodziny lub przyjaciół w dedykowanych tytułach, np. grze quizowej Wiedza to Potęga czy zabawnym zbiorze mini gier Frantics.

Aplikacje rozrywkowe takie jak Netflix czy YouTube zapewniają dostęp do najlepszych filmów i seriali, teledysków i innych treści wideo, a melomani mogą cieszyć się dostępem do tysięcy utworów muzycznych za pośrednictwem Spotify. Posiadacze konsoli PS4 mogą korzystać również z aplikacji takich jak TVN Player, Film Box LIVE, Vevo i Dailymotion zyskując dostęp do jeszcze większej ilości programów, teledysków i filmów***. Obraz z konsoli PS4 można przesyłać za pośrednictwem sieci Wi-Fi do komputera PC lub Mac albo konsoli PS Vita, co sprawia, że podczas korzystania z PS4 pozostali domownicy mogą bez przeszkód oglądać telewizję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *