Wrześniowe premiery w Fabryce Słów

Newsy
czwartek, 31 sierpnia 2017 741 Wyświetleń 0 Komentarzy
Wrześniowe premiery w Fabryce Słów

Fabryka Słów do wydawnictwo, które jako jedno z niewielu potrafi w ciągu jednego miesiąca wydać tytuły, które z miejsca stają się hitami. Ich publikacje sprzedają się jak świeże bułeczki. Zobaczcie jakie pozycje znajdą się w ich liście premier we wrześniu:

Nieugięta. Bezczelna. Lojalna. I jak zawsze nieobliczalna.

Patricia Briggs – „Znak Kości” 

fab1Znacie to powiedzenie – jeśli gdzieś są jakieś kłopoty, to Mercy wpadnie w nie na pewno. Zmiennkoształtna Mercedes Thompson ma za sobą ciężkie chwile. Najchętniej zamknęłaby się w swoim warsztacie i zajęła tym, co lubi – naprawą samochodów. Niestety rzeczywistość nie chce o niej zapomnieć! Wampiry wydają na nią wyrok śmierci, despotyczny samiec Alfa wilkołaczej sfory chce z niej zrobić swoją partnerkę, u przyjaciółki z dzieciństwa zalągł się duch… Na dodatek domu Mercy nie chce opuścić wyjątkowo samodzielna i magiczna laska. To chyba za dużo dla jednego, małego kojota!

No mercy, Mercy!

PREMIERA – 9 WRZEŚNIA

 

 

 

 

DO TANGA TRZEBA TROJGA…

ANETA JADOWSKA – „SZAMAŃSKIE TANGO”

FAB2Być może nie powinien zabierać szesnastoletniej córki na miejsce brutalnej zbrodni, ale czy bez jej wrażliwości na duchy i talentu do wywąchiwania sekretów zdołałby złapać mordercę, zanim ten znów uderzy?

Podwójne morderstwo w szczycie sezonu ogórkowego oznaczało dla Witkaca początek trudnego śledztwa i kłopotów. Jak niewiele wtedy wiedział o tym, co go czekało… Odkąd został ojcem, w jego życiu, poza nastoletnią córką, zagościła odpowiedzialność, stabilizacja, a nawet regularne posiłki. W pakiecie z nimi dostał: zamieszanie, strach i bezsenne noce. A jest jeszcze Sęp, nieustanne źródło chaosu. Przedwieczni w Zaświatach, którzy domagają się spłaty długu. I nie mniej przerażająca cicha rewolucja na komisariacie.

Śmierć? Szaleństwo? Emerytura? Witkacy nie ma lekkich wyborów. Gdy na szali leży nie tylko jego spokój, ale i życie Kurczaczka, Szaman rusza w Tango.
Taniec miłości i śmierci.

PREMIERA – 13 WRZEŚNIA

 

 

IMPONUJĄCO ODMIENNE I OSTRE, Z SOLIDNYMI SPISKAMI I WYJĄTKOWĄ AKCJĄ.

BRIAN McCLELLAN – SŁUGA KORONY

fab3

 

Niespotykane do tej pory połączenie prochu i magii w potężną broń, która nie daje szansy przeciwnikom. Dziewięć opowieści ze świata Magów Prochowych, które wciągną czytelnika w polityczne intrygi i kryminalne zagadki, przeprowadzą przez obskurne ulice Adopestu i podtopią w odległych bagnach Fatrasty.

 

PREMIERA – 13 WRZEŚNIA

 

 

 

 

JACEK KOMUDA – „SAMOZWANIEC: MOSKIEWSKA LADACZNICA”

fab4W porę, gdy kwitły kwiaty, a trawy wzbijały wysoko, moskiewski mir wywlókł ciało cara Dymitra związane powrozem. Ciągnęli je za sznur uwiązany do przyrodzenia przez wrota Spaskie na Plac Czerwony. Tam, koło Łubnego Miesta rzucono zwłoki na podwyższenie przygotowane na zabawę. Spalonymi prochami nabito armatę i wystrzelono w stronę Rzeczpospolitej.

A potem się zaczęło.
We wszystkich miastach i wioskach moskiewskiej dziedziny zaczęli pojawiać się kolejni…
…Samozwańcy!

Podający się za cudownie uratowanego carewicza Dymitra Iwanowicza, syna cara Iwana Groźnego i prawowitego następcę na moskiewskim tronie. A na tę szansę czekało wielu. Także Lisowczycy których nazywano „diabłami„ i ”krwawymi psami”. Niemal jak widmo zjawiali się i znikali, byli wszędzie i nigdzie, zostawiając po sobie ruiny i zgliszcza.
Teraz nadszedł czas na ich „Dymitriadę”.

PREMIERA – 22 WRZEŚNIA

 

DŁUGO OCZEKIWANA, NAJLEPSZA STALKERSKA PREMIERA JESIENI

SŁAWOMIR NIEŚCIUR – OSTATNIEGO ZEŻRĄ PSY

Myślisz, że widziałeś już wszystko, ale Zona potrafi zaskoczyć…

FAB5Elektronika wysiada, nad Strefą wisi łuna niewiadomego pochodzenia, pojawiający się znikąd ogień trawi sprzęt, który – wydawałoby się – przetrwa najgorsze. Coś się porobiło… ze wszystkim. Badania nad mutacjami, a co za tym idzie dziesiątki sterowanych emisji, wymykają się spod kontroli.

Myśliwi mają szansę odkryć prawdę, ale jak mówił Lenin: Abstrakcyjnej prawdy nie ma, prawda jest zawsze konkretna.

 

PREMIERA – 29 WRZEŚNIA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.