100 GB przestrzeni w chmurze i wyjątkowe gry w lutowej ofercie PlayStation Plus

Newsy
środa, 30 stycznia 2019 779 Wyświetleń 0 Komentarzy
100 GB przestrzeni w chmurze i wyjątkowe gry w lutowej ofercie PlayStation Plus

Sony Interactive Entertainment ma przyjemność ogłosić dziesięć razy więcej przestrzeni na dysku internetowym i lutową ofertę gier dostępnych w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czeka 100 GB pojemności na chmurze, uwielbiany przez graczy For Honor oraz mrożące krew w żyłach przygody najsłynniejszego płatnego zabójcy w Hitman: The Complete First Season.

 

PlayStation Plus zmienia się dla graczy

 

Od 7 lutego pojemność dysku internetowego dla członków PlayStation Plus zostanie zwiększona do 100 GB. Dzięki tej zmianie, gracze będą mogli zapisywać jeszcze więcej postępów w jednym systemie, by później kontynuować grę na innym.

 

For Honor

 

Ta uwielbiana przez graczy gra wieloosobowa to realistyczne odzwierciedlenie krwawej brutalności pola bitwy, na którym najsłynniejsi wojownicy w historii spotykają się twarzą w twarz. Gracze mogą wybierać między zwinnym Wybranym, brutalnym Warbornem, a dzielnymi rycerzami Legionów, by walczyć o wieczną chwałę. Aby sprowadzić wrogów na kolana potrzebne jest połączenie przebiegłości, strategii i brutalnej walki wręcz. Kunszt wojenny to całkowicie innowacyjny system kontroli w For Honor pozwalający władać ciężarem broni i dający całkowitą kontrolę nad każdym ciosem. Na wszystkich graczy czeka praktycznie nieograniczona możliwość personalizacji wyglądu oraz ruchów pozwalająca na stworzenie jedynego w swoim rodzaju wojownika.

 

Hitman: The Complete First Season

W tej intensywnej opowieści szpiegowskiej każdy z graczy ma szansę wcielić się w rolę Agenta 47, aby zlikwidować potężne i wpływowe cele. Kompletny pierwszy sezon to ponad 100 godzin rozgrywki zawierającej wszystkie miejsca i odcinki od Prologu przez Francję oraz Włochy do Maroka, Tajlandii, USA i na Japonii kończąc.

Dodatkowo dostępne będą cztery tytuły na PS Vita i PS3, które uzupełniają pełną listę gier dostępnych w lutowej ofercie PlayStation Plus:

  • For Honor Standard Edition (PS4)
  • Hitman: The Complete First Season(PS4)
  • Divekick (PS3)
  • Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots (PS3)
  • GUNHOUSE (PS Vita)
  • Rogue Aces (PS Vita, PS4)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *